Pytania do Prezesa Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych

Pozostając pod piorunującym wpływem udzielonej nam via facebook nauki udzielania odpowiedzi poprzez takie jej udzielenie, aby nie można się było połapać „osochozi” i aby de facto nic z niej nie wynikało oprócz tego, że dlaczego piszemy, że z doręczaniem pism od PGP nie jest fajnie, skoro jest bardzo i o wiele lepiej niż to było z PP i kiedyś gdzieś jak się porówna coś z czymś czego jeszcze nie ma, ale kiedyś będzie to zostanie to udowodnione:

https://www.facebook.com/groups/adwokatura.polska/permalink/572080966194736/

Uroczy fragmencik z wiele mówiącym „My” z dużej litery :):

PGP Zgorzelski odpowiada 5

Jęcząc z podziwu i uginając się pod brzemieniem cudzego geniuszu oraz skręcani zazdrością aż żeśmy wrzucili tutaj z niejakim psem Bugim w „gugle” hasło, na dźwięk którego od razu uginają się kolana a czoło pokornie uderza w parkiet.

(w tym miejscu prosimy czytelników o zajęcie godnej postawy przy lekturze i proszę nie siorbać pijąc herbatę !)

„dr Rafał Zgorzelski”

……………

I wszczęliśmy poszukiwania w GIODO

Ku naszemu zaskoczeniu wyskoczyło

CIACH

to o sieci 7000 tysiącach placówek PGP:

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/765902,pgp-jednak-obsluzy-sady-i-prokuratury-odwolanie-poczty-polskiej-zostalo-oddalone.html

PGP 7 tys placówek

Które są.

Na pewno są !

Gdzieś.

To nic, że nikt ich nigdzie nie widział.

Nader jednak płonna nadzieja przyświeca nam w kwestii obdarzenia walorem wiarygodności doniesień o 7 tysiącach placówek PGP istniejących gdzieś tam w świecie realnym. Bo w Polsce ich jeszcze nikt nie znalazł.

No i ten.

Z pewną taką nieśmiałością, odkładając w trakcie pisania kanapkę z serem, aby nie popełnić świętokradztwa oraz ze szczerą nadzieją na uzyskanie równie przepięknej odpowiedzi w postaci cytowanego na wstępie utworu epistolarnego (co do którego uprzejmie donosimy, że rozsiewane są przez malkontentów i sabotażystów pięknego kraju Cypr pogłoski i podejrzenia, jakoby ów utwór został sporządzony przez sekretarski personel czemu tu i teraz zadajemy kłam !) to no – spytać o coś chcieliśmy.

Te 7000 placówek Polskiej Grupy Pocztowej – to mamy rozumieć te CPN-y, kwiaciarnie, sklepy rybne, sklepy monopolowe, „Przysmaki Pupila”, domy weselne i zakłady pogrzebowe, czy jakieś inne ?

(Boimy się użyć słowa „kiosk” Ruchu, gdyż Pan doktor w swem dziele uznał określenie „kiosk” używane na te apartamenty RUCHu za poniżające, pogardliwe, czy też obelżywe, same „Ruchy” zaraz zaś zostaną skojarzone przez niektórych komentatorów z ruchami wyzwolenia kobiet akceptowalnymi w pewnych kręgach wyłącznie pod warunkiem swej rytmiczności).

I czy KIO rozpoznając odwołanie PGP dysponował specyfikacją tych placówek wraz z ich adresami.

Ech i pytanie rodzi pytanie.

Jeśli te 7000 placówek PGP to nie te słynne medialnie punkty odbioru korespondencji – to co się z nimi, tymi normalnymi,  stało ?

Czyżby …. David Copperfield ?

I kolejny smaczek w tym pysznym torciku (którego „wisienką na torcie będą awizomaty” jak się dowiedzieliśmy od Pana doktora).

GIODO.

🙂

Szukajcie aż znajdziecie !

PGP GiodoPGP Giodo wyniki wyszukiwania

Ustawa o ochronie danych osobowych:

Art. 53. Kto będąc do tego obowiązany nie zgłasza do rejestracji zbioru danych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

http://www.arslege.pl/ustawa-o-ochronie-danych-osobowych/k183/s2731/

Yyyy ………. i o co mieliśmy właściwe się zapytać …….

Czy pójdzie ktoś z PGP w poniedziałek z rana wreszcie po 6 latach administrowania danymi osobowymi bez zgłoszenia do rejestracji – wreszcie to zgłosić ?

Albo zareklamować stronę GIODO – bo rejestracja przecież nastąpiła dawno !

7 tysięcy lat temu.

PGP mem kapturek

I jeszcze o ten … no … umowy z doręczycielami i gdzie podatki od zysku z przetargu będą płacone przez PGP.

Na Cyprze, czy w Polsce, żeby nie marnować państwowych pieniędzy, żeby wynagrodzenia popłacić  tym biednym ludziom, pozatrudnianym w państwowych spółkach, o których tak troszczy się dr Rafał Zgorzelski, że aż nam samym serce pęka …. :(.

PGP nie umie liczyć

http://www.zgorzelski-consulting.pl/index.php/375-warszawa-19-12-2013-pracownicy-poczty-polskiej-nie-moga-pozwolic-na-utrate-5-mln

Koniec pytań.

🙂

Trochę historii 🙂

W dniu 31.12.2011 roku Integer.pl SA sprzedał udziały spółek InMobile Sp. z o.o. (w której posiadał 50,00% udziałów) oraz E-InPost Sp. z o.o. (w której posiadał 60,32% udziałów) spółce Badenhop Holdings Limited, zarejestrowanej na Cyprze, pod numerem HE, z siedzibą w Nijkozji, Thasou, 3 Dadlaw House P.C.1520.

POLSKA GRUPA POCZTOWA SPÓŁKA AKCYJNA

KRS 0000259501

SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2006-06-30 r.

W dniu 2013.03.14 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 31 następującej treści:

Dział 1.

Rubryka 7. Dane jedynego akcjonariusza

WPISAĆ

 1.      Nazwisko, nazwa lub firma       BADENHOP HOLDINGS LIMITED

  (…)

  5.      Informacja, czy akcjonariusz posiada całość akcji spółki        TAK

  Cypr Nijkozja, Thasou, 3 Dadlaw House P.C.1520 – to biuro kancelarii prawnej Demetrios A. Demetriades, która zajmuje się m.in. rejestracją spółek offshore.

  http://dadlaw.com.cy/pl/page/prawo-sp%C3%B3%C5%82ek-i-prawo-handlowe-

  Strona w językach: – rumuński, polski, rosyjski, angielski.

  Demetrios organizuje konferencje dla polskich doradców prawnych

http://www.gw.win.pl/konferencja-na-cyprze/

http://www.mbwnet.pl/pl/news/1/aktualnosci/2010-09-08/zaproszenie-na-konferencje-89.html

http://www.consulegis.com/firms/demetrios-a-demetriades-llc-law-offices/

Należy zwrócić uwagę na adres spółki Cadizin Trading and Investments Limited i to, w jakiej jest kancelarii.

Bo nie jakiejś tam byle jakiej.

TVN-owskiej !

http://monsieurb.neon24.pl/post/40986,akcje-tvn-na-cyprze

PGP i TVN na CyprzeW 2012 r. doradcą w Ministerstwie Sprawiedliwości ministra filozofa Jarosława Gowina w sprawie deregulacji zawodów – bez przetargu został jego własny społeczny doradca Mirosław Barszcz, wspólnik  firmy GWW Legal  (ukończył wydział prawa na KUL w Lublinie).

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/630306,deregulacja_sie_oplaca_miroslaw_barszcz_doradzi_ministrowi_za_300_tys_zl.html

PGP Barszcz bez przetargu gazeta prawnaPGP Barszcz to po co gowinowi doradcy

Przetarg przewidywał wynagrodzenie w wysokości 146.341,46 zł netto.

Ministerstwo Sprawiedliwości w maju 2012 r. jasno wskazało komu zamierza udzielić zamówienia – społecznemu doradcy swojego ministra J. Gowina:

PGP Barszcz przetarg komu zamierzaja dac zamowieniehttp://www.przetargi.egospodarka.pl/174172_Swiadczenie-specjalistycznych-uslug-prawniczych-w-szczegolnosci-polegajacych-na-doradztwie-na-rzecz-Ministra-Sprawiedliwosci-w-zakresie-przygotowania-i-realizacji-projektu-deregulacji-dostepu-do-zawodow_2012_2.html

M. Barszcz złożył więc  ofertę jako jedyny – ale już na na kwotę wynagrodzenia 265.680,00 zł.

I dnia 28 czerwca 2012 r. wygrał ! 🙂

http://www.przetargi.egospodarka.pl/230772_Swiadczenie-specjalistycznych-uslug-prawniczych-w-szczegolnosci-polegajacych-na-doradztwie-na-rzecz-Ministra-Sprawiedliwosci-w-zakresie-przygotowania-i-realizacji-projektu-deregulacji-dostepu-do-zawodow_2012_2.html

Już w dniu 5 lipca 2012 – czyli tydzień po wygranej – M. Barszcz rozpoczął pracę od walki o … wyższe zarobki posłów 🙂

Przynajmniej tak donosi „Fakt”:

http://www.fakt.pl/Miroslaw-Barszcz-zarabia-na-reke-18-tys-Zarobki-doradcy-Jaroslawa-Gowina-Ile-zarabia-sie-w-ministerstwie-Zarobki-w-ministerstwie-sprawiedliwosci-Doradca-ministr,artykuly,167404,1.html

PGP barszcz dla gowinaWyższe zarobki miałyby zapobiec aferom korupcyjnym 🙂

Trudno też M. Barszczowi w lipcu 2012 r. było sobie wyobrazić okoliczności, które miałyby doprowadzić do „urealnienia” płac polityków – które jak należy się domyślać są w/g niego nierealnie niskie. Pozwolimy sobie nie podzielać tego zdania.

Jak wiemy – w ministra filozofa Gowina trafił niczym bumerang jego własny pocisk w postaci zygot, nad którymi mieli znęcać się Niemcy dokonując na nich straszliwych eksperymentów – i pożegnaliśmy go. Nie ukrywamy, że z ulgą.

A w 2013 r.  firma Pana Mirosława Barszcza reprezentowała InPost (nie mylić z PGP) w przetargu na usługi pocztowe dla sądów i prokuratur i sporządzała odwołanie, dzięki któremu możliwa była zmiana warunków przetargu i zwycięstwo PGP (współpracującego w realizacji zlecenia z InPost).

PGP barszczhttp://niezalezna.pl/50494-kumpel-gowina-dostarczy-ci-poczte

PGP InPost odwołanie GWW Legal

PGP GGW Barszcz powiazania krsAktualnie – firma reprezntująca InPost w odwołaniu od warunków przetargu – występuje we własnym imieniu oraz Pana Mirosława Barszcza w sprawie naruszających dobra osobiste pomówień o nieetyczne zachowania związane z przetargiem, wydając oświadczenie:

http://gww.pl/news/687/84/Oswiadczenie/d,artykul

A w dniu 21 stycznia 2014 r.  Pan Mirosław Barszcz publikuje artykuł:

http://www.forbes.pl/pgp-nie-powinna-byla-pokonac-poczty-polskiej-w-sadowym-przetargu,artykuly,169910,1,1.html

w którym wyraża własne zdanie na temat zwycięstwa PGP w przetargu i tym samym kończy temat podejrzeń wobec jego osoby.

I początek pytań do malkontentów z grup na fb Polskiej Palestry i Adwokatury Polskiej:

Czy malkontenctwo zdaje sobie wreszcie sprawę z KIM zadziera i komu podpada nie doceniając PGP i Pana Prezesa ?

Czy malkontenctwo wreszcie rozumie drugie dno piewców „łubudubu” ?

http://www.youtube.com/watch?v=DCE2OWZA82o

To pisałem ja

 Wacław Jarząbek

DSC_7344

matrix1

Wzór skargi na nieprawidłowości w doręczeniach i organizacji „placówek pocztowych” – w rzeczywistości będących jedynie „punktami odbioru awiz”:

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/15/wzor-skargi-na-nieprawidlowosci-w-doreczaniu-przesylek-przez-pgp/

Artykuły powiązane:

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/13/powtarzamy-pytania-w-sprawie-doreczen-pgp/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/13/o-braku-rewolucyjnej-czujnosci-poczty-polskiej/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/03/nowe-doreczenia-czyli-wezwanie-z-sadu-i-wyrok-z-uzasem-na-cpn/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/04/polska-grupa-pocztowa-w-sklepach-rybnych-monopolowych-na-cpn-w-zakladach-pogrzebowych-i-domach-weselnych-komentarze/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/10/pgp-nowe-doniesienia-z-rybnego-frontu-poczta-polska-zaskarzyla-wyrok/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/12/takie-tam-wycieczki-po-krs-od-gww-legal-do-inpost-i-z-powrotem/