Home

Pytania do Prezesa Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Niepublicznych Operatorów Pocztowych

Pozostając pod piorunującym wpływem udzielonej nam via facebook nauki udzielania odpowiedzi poprzez takie jej udzielenie, aby nie można się było połapać „osochozi” i aby de facto nic z niej nie wynikało oprócz tego, że dlaczego piszemy, że z doręczaniem pism od PGP nie jest fajnie, skoro jest bardzo i o wiele lepiej niż to było z PP i kiedyś gdzieś jak się porówna coś z czymś czego jeszcze nie ma, ale kiedyś będzie to zostanie to udowodnione:

https://www.facebook.com/groups/adwokatura.polska/permalink/572080966194736/

Uroczy fragmencik z wiele mówiącym „My” z dużej litery :):

PGP Zgorzelski odpowiada 5

Jęcząc z podziwu i uginając się pod brzemieniem cudzego geniuszu oraz skręcani zazdrością aż żeśmy wrzucili tutaj z niejakim psem Bugim w „gugle” hasło, na dźwięk którego od razu uginają się kolana a czoło pokornie uderza w parkiet.

(w tym miejscu prosimy czytelników o zajęcie godnej postawy przy lekturze i proszę nie siorbać pijąc herbatę !)

„dr Rafał Zgorzelski”

……………

I wszczęliśmy poszukiwania w GIODO

Ku naszemu zaskoczeniu wyskoczyło

CIACH

to o sieci 7000 tysiącach placówek PGP:

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/765902,pgp-jednak-obsluzy-sady-i-prokuratury-odwolanie-poczty-polskiej-zostalo-oddalone.html

PGP 7 tys placówek

Które są.

Na pewno są !

Gdzieś.

To nic, że nikt ich nigdzie nie widział.

Nader jednak płonna nadzieja przyświeca nam w kwestii obdarzenia walorem wiarygodności doniesień o 7 tysiącach placówek PGP istniejących gdzieś tam w świecie realnym. Bo w Polsce ich jeszcze nikt nie znalazł.

No i ten.

Z pewną taką nieśmiałością, odkładając w trakcie pisania kanapkę z serem, aby nie popełnić świętokradztwa oraz ze szczerą nadzieją na uzyskanie równie przepięknej odpowiedzi w postaci cytowanego na wstępie utworu epistolarnego (co do którego uprzejmie donosimy, że rozsiewane są przez malkontentów i sabotażystów pięknego kraju Cypr pogłoski i podejrzenia, jakoby ów utwór został sporządzony przez sekretarski personel czemu tu i teraz zadajemy kłam !) to no – spytać o coś chcieliśmy.

Te 7000 placówek Polskiej Grupy Pocztowej – to mamy rozumieć te CPN-y, kwiaciarnie, sklepy rybne, sklepy monopolowe, „Przysmaki Pupila”, domy weselne i zakłady pogrzebowe, czy jakieś inne ?

(Boimy się użyć słowa „kiosk” Ruchu, gdyż Pan doktor w swem dziele uznał określenie „kiosk” używane na te apartamenty RUCHu za poniżające, pogardliwe, czy też obelżywe, same „Ruchy” zaraz zaś zostaną skojarzone przez niektórych komentatorów z ruchami wyzwolenia kobiet akceptowalnymi w pewnych kręgach wyłącznie pod warunkiem swej rytmiczności).

I czy KIO rozpoznając odwołanie PGP dysponował specyfikacją tych placówek wraz z ich adresami.

Ech i pytanie rodzi pytanie.

Jeśli te 7000 placówek PGP to nie te słynne medialnie punkty odbioru korespondencji – to co się z nimi, tymi normalnymi,  stało ?

Czyżby …. David Copperfield ?

I kolejny smaczek w tym pysznym torciku (którego „wisienką na torcie będą awizomaty” jak się dowiedzieliśmy od Pana doktora).

GIODO.

🙂

Szukajcie aż znajdziecie !

PGP GiodoPGP Giodo wyniki wyszukiwania

Ustawa o ochronie danych osobowych:

Art. 53. Kto będąc do tego obowiązany nie zgłasza do rejestracji zbioru danych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

http://www.arslege.pl/ustawa-o-ochronie-danych-osobowych/k183/s2731/

Yyyy ………. i o co mieliśmy właściwe się zapytać …….

Czy pójdzie ktoś z PGP w poniedziałek z rana wreszcie po 6 latach administrowania danymi osobowymi bez zgłoszenia do rejestracji – wreszcie to zgłosić ?

Albo zareklamować stronę GIODO – bo rejestracja przecież nastąpiła dawno !

7 tysięcy lat temu.

PGP mem kapturek

I jeszcze o ten … no … umowy z doręczycielami i gdzie podatki od zysku z przetargu będą płacone przez PGP.

Na Cyprze, czy w Polsce, żeby nie marnować państwowych pieniędzy, żeby wynagrodzenia popłacić  tym biednym ludziom, pozatrudnianym w państwowych spółkach, o których tak troszczy się dr Rafał Zgorzelski, że aż nam samym serce pęka ….😦.

PGP nie umie liczyć

http://www.zgorzelski-consulting.pl/index.php/375-warszawa-19-12-2013-pracownicy-poczty-polskiej-nie-moga-pozwolic-na-utrate-5-mln

Koniec pytań.

🙂

Trochę historii🙂

W dniu 31.12.2011 roku Integer.pl SA sprzedał udziały spółek InMobile Sp. z o.o. (w której posiadał 50,00% udziałów) oraz E-InPost Sp. z o.o. (w której posiadał 60,32% udziałów) spółce Badenhop Holdings Limited, zarejestrowanej na Cyprze, pod numerem HE, z siedzibą w Nijkozji, Thasou, 3 Dadlaw House P.C.1520.

POLSKA GRUPA POCZTOWA SPÓŁKA AKCYJNA

KRS 0000259501

SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2006-06-30 r.

W dniu 2013.03.14 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 31 następującej treści:

Dział 1.

Rubryka 7. Dane jedynego akcjonariusza

WPISAĆ

 1.      Nazwisko, nazwa lub firma       BADENHOP HOLDINGS LIMITED

  (…)

  5.      Informacja, czy akcjonariusz posiada całość akcji spółki        TAK

  Cypr Nijkozja, Thasou, 3 Dadlaw House P.C.1520 – to biuro kancelarii prawnej Demetrios A. Demetriades, która zajmuje się m.in. rejestracją spółek offshore.

  http://dadlaw.com.cy/pl/page/prawo-sp%C3%B3%C5%82ek-i-prawo-handlowe-

  Strona w językach: – rumuński, polski, rosyjski, angielski.

  Demetrios organizuje konferencje dla polskich doradców prawnych

http://www.gw.win.pl/konferencja-na-cyprze/

http://www.mbwnet.pl/pl/news/1/aktualnosci/2010-09-08/zaproszenie-na-konferencje-89.html

http://www.consulegis.com/firms/demetrios-a-demetriades-llc-law-offices/

Należy zwrócić uwagę na adres spółki Cadizin Trading and Investments Limited i to, w jakiej jest kancelarii.

Bo nie jakiejś tam byle jakiej.

TVN-owskiej !

http://monsieurb.neon24.pl/post/40986,akcje-tvn-na-cyprze

PGP i TVN na CyprzeW 2012 r. doradcą w Ministerstwie Sprawiedliwości ministra filozofa Jarosława Gowina w sprawie deregulacji zawodów – bez przetargu został jego własny społeczny doradca Mirosław Barszcz, wspólnik  firmy GWW Legal  (ukończył wydział prawa na KUL w Lublinie).

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/630306,deregulacja_sie_oplaca_miroslaw_barszcz_doradzi_ministrowi_za_300_tys_zl.html

PGP Barszcz bez przetargu gazeta prawnaPGP Barszcz to po co gowinowi doradcy

Przetarg przewidywał wynagrodzenie w wysokości 146.341,46 zł netto.

Ministerstwo Sprawiedliwości w maju 2012 r. jasno wskazało komu zamierza udzielić zamówienia – społecznemu doradcy swojego ministra J. Gowina:

PGP Barszcz przetarg komu zamierzaja dac zamowieniehttp://www.przetargi.egospodarka.pl/174172_Swiadczenie-specjalistycznych-uslug-prawniczych-w-szczegolnosci-polegajacych-na-doradztwie-na-rzecz-Ministra-Sprawiedliwosci-w-zakresie-przygotowania-i-realizacji-projektu-deregulacji-dostepu-do-zawodow_2012_2.html

M. Barszcz złożył więc  ofertę jako jedyny – ale już na na kwotę wynagrodzenia 265.680,00 zł.

I dnia 28 czerwca 2012 r. wygrał !🙂

http://www.przetargi.egospodarka.pl/230772_Swiadczenie-specjalistycznych-uslug-prawniczych-w-szczegolnosci-polegajacych-na-doradztwie-na-rzecz-Ministra-Sprawiedliwosci-w-zakresie-przygotowania-i-realizacji-projektu-deregulacji-dostepu-do-zawodow_2012_2.html

Już w dniu 5 lipca 2012 – czyli tydzień po wygranej – M. Barszcz rozpoczął pracę od walki o … wyższe zarobki posłów🙂

Przynajmniej tak donosi „Fakt”:

http://www.fakt.pl/Miroslaw-Barszcz-zarabia-na-reke-18-tys-Zarobki-doradcy-Jaroslawa-Gowina-Ile-zarabia-sie-w-ministerstwie-Zarobki-w-ministerstwie-sprawiedliwosci-Doradca-ministr,artykuly,167404,1.html

PGP barszcz dla gowinaWyższe zarobki miałyby zapobiec aferom korupcyjnym🙂

Trudno też M. Barszczowi w lipcu 2012 r. było sobie wyobrazić okoliczności, które miałyby doprowadzić do „urealnienia” płac polityków – które jak należy się domyślać są w/g niego nierealnie niskie. Pozwolimy sobie nie podzielać tego zdania.

Jak wiemy – w ministra filozofa Gowina trafił niczym bumerang jego własny pocisk w postaci zygot, nad którymi mieli znęcać się Niemcy dokonując na nich straszliwych eksperymentów – i pożegnaliśmy go. Nie ukrywamy, że z ulgą.

A w 2013 r.  firma Pana Mirosława Barszcza reprezentowała InPost (nie mylić z PGP) w przetargu na usługi pocztowe dla sądów i prokuratur i sporządzała odwołanie, dzięki któremu możliwa była zmiana warunków przetargu i zwycięstwo PGP (współpracującego w realizacji zlecenia z InPost).

PGP barszczhttp://niezalezna.pl/50494-kumpel-gowina-dostarczy-ci-poczte

PGP InPost odwołanie GWW Legal

PGP GGW Barszcz powiazania krsAktualnie – firma reprezntująca InPost w odwołaniu od warunków przetargu – występuje we własnym imieniu oraz Pana Mirosława Barszcza w sprawie naruszających dobra osobiste pomówień o nieetyczne zachowania związane z przetargiem, wydając oświadczenie:

http://gww.pl/news/687/84/Oswiadczenie/d,artykul

A w dniu 21 stycznia 2014 r.  Pan Mirosław Barszcz publikuje artykuł:

http://www.forbes.pl/pgp-nie-powinna-byla-pokonac-poczty-polskiej-w-sadowym-przetargu,artykuly,169910,1,1.html

w którym wyraża własne zdanie na temat zwycięstwa PGP w przetargu i tym samym kończy temat podejrzeń wobec jego osoby.

I początek pytań do malkontentów z grup na fb Polskiej Palestry i Adwokatury Polskiej:

Czy malkontenctwo zdaje sobie wreszcie sprawę z KIM zadziera i komu podpada nie doceniając PGP i Pana Prezesa ?

Czy malkontenctwo wreszcie rozumie drugie dno piewców „łubudubu” ?

http://www.youtube.com/watch?v=DCE2OWZA82o

To pisałem ja

 Wacław Jarząbek

DSC_7344

matrix1

Wzór skargi na nieprawidłowości w doręczeniach i organizacji „placówek pocztowych” – w rzeczywistości będących jedynie „punktami odbioru awiz”:

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/15/wzor-skargi-na-nieprawidlowosci-w-doreczaniu-przesylek-przez-pgp/

Artykuły powiązane:

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/13/powtarzamy-pytania-w-sprawie-doreczen-pgp/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/13/o-braku-rewolucyjnej-czujnosci-poczty-polskiej/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/03/nowe-doreczenia-czyli-wezwanie-z-sadu-i-wyrok-z-uzasem-na-cpn/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/04/polska-grupa-pocztowa-w-sklepach-rybnych-monopolowych-na-cpn-w-zakladach-pogrzebowych-i-domach-weselnych-komentarze/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/10/pgp-nowe-doniesienia-z-rybnego-frontu-poczta-polska-zaskarzyla-wyrok/

https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/12/takie-tam-wycieczki-po-krs-od-gww-legal-do-inpost-i-z-powrotem/

6 thoughts on “Wacław Jarząbek pyta PGP o Giodo, 7 tys. placówek i Cypr.

 1. Szanowny Autorze,

  Poczucie humoru jest niewątpliwie zawsze wskazane. I lepiej, i przyjemniej z nim człekowi na duszy. Dotrwałem więc nawet do końca lektury tego tekstu, w którym był Autor uprzejmy kilka razy osadzić moje nazwisko i to podparte niczym III RP prawem saaaamym „dr”. Byłbym zobowiązany, gdyby Autor zechciał wywiązać się ze złożonej w tytule deklaracji i sformułować owe pytania do Prezesa, które tak nurtują Autorską głowę.

  Z wyrazami wdzięczności za popełniony tekst.

  Rafał Zgorzelski

  • Ba ! Myśmy dotrwali do końca odpowiedzi Szanownego Pana Prezesa i to jest dopiero wyczyn😀 A skoro Pan Prezes z uprzejmości, coby nam przykro nie było, skłamał o tym wytrwaniu do końca tego ciermiężnego i przaśnego artykułu – to tam w tekście były i nadal są pytania🙂 Wytłuszczone. Wystarczy do środka tekstu wytrwać, żeby je zobaczyć, nawet do końca nie trzeba. W nadziei, iż kiedyś osiągniemy epistolarne mistrzostwo równe mistrzostwu Pana Prezesa – obsada bloga PP🙂 Tu łatwiej będzie wytrwać bo więcej obrazków: https://palestrapolska.wordpress.com/2014/01/12/takie-tam-wycieczki-po-krs-od-gww-legal-do-inpost-i-z-powrotem/😀

   • Wzruszył mnie Waść do łez. Że mej skromnej postaci tak wiele zacnej uwagi poświęca Wacław sam Jarząbek. Żywiej zaczyna pykać serduszko w organizmie delektowanym Cyprusami. Na Faceboo(cz)ku czeka na Waść prześliczna odpowiedź. Piękniuchne to były czasy, gdy każdy mógł z PGRku podprowadzić prosiaczka bądź z G(e)S(iku) garść śrubek by spieniężyć na winko. Tera się tych prywaciarzy i obszarników narobiło. Wszyscy już kraść nie mogą, a to grzech, że kraść mogą jeno nieliczni. Że ckliwy tekścik Pana Wacława samego Jarząbka ujmie za serduszka liczyć specjalnie nie można, bo zestawienie różnych sytuacji do przetargu ma się tak jak pięść do oczka. Cóż omknął się przetarżek nie mały wcale i zaczęło w klatce piersiowej kołatać. Teraz pełna gotowość naszych to bohaterów, którzy specjalnie nie przepadają za podpisywaniem się w sieci tatusia nazwiskiem do zrobienia prywaciarzom drugiego Grunwaldu bez specjalnej potrzeby Witoldowych zaciągów przy wsparciu jeno smoleńskich chorągewek.

   • OŚWIADCZENIE – Wklejamy wypowiedź red. naczelnego bloga z fb:
    „Odpowiedzi na fb nie ma. Ale zastanawia mnie, czy to nie „fake” No bo Szanowni Państwo – kto przy zdrowych zmysłach publicznie, pod takim artykułem przyznałby się – bo jest to de facto przyznanie, że kradnie i zarzucałby autorom, iż piszą krytycznie bo mu zazdroszczą gdyż sami ukraść nie mogą ? Kto usiłowałby wydobyć prywatne dane osobowe autorów akurat tego artykułu – żeby co ? Niechcący tym autorom ktoś się zaraz do domu włamał, czy żeby mieli wypadek bo kółko w aucie w trakcie jazdy odpadnie ? Chwali się, że ktoś, kto podaje się za Rafała Zgorzelskiego pamięta czasy jak kradł prosiaki z PGR i tanie wino popijał ale wątpię, aby był to Rafał Zgorzelski, bo człowiek szczyczący się takim wykształceniem i stanowiskiem po prostu nie może być tak żenujący Chyba wstrzymamy akceptację komentarzy, bo zaraz ktoś nas pozwie, że sami kogoś podpuściliśmy, żeby kompromitował Pana Prezesa.”
    I oświadczamy, że w związku z wątpliwościami uzasadnionymi formą i treścią wypowiedzi osoby używającej danych „Rafał Zgorzelski” – wstrzymujemy publikację komentarzy do czasu wyjaśnienia sprawy, tożsamości oraz … intencji tego autora.

   • Wacław sam Jarząbek nas rozczarował. I umiejętności detektywistyczne takie sobie skoro nie potrafi odnaleźć wpisu na profilu fb „Rafała Zgorzelskiego”, no i to nagłe załamanie wiary w Rzeczpospolitą, Trzecią rzecz jasna i jej instytucje, skoro boli się dostać w główkę, no i ten brak cywilnej odwagi – tu mylić się możemy, bo przecież artysta ma prawo do posługiwania się pseudonimem artystycznym, no i wreszcie zapewne przekucie słowa w czyny poprzez brak publikacji tego komentarza wykazującego poważne braki w edukacji detektywistycznej oraz niekonsekwencję wierzeń. Tu się też mylić możemy, bo poczucie godności budzi się czasami również w osobach, które jej nie mają i lubią – jak ginekolog – szukać fakapów tam, gdzie inni czerpią przyjemność.

   • Cóż, najwyraźniej mamy ważniejsze rzeczy na głowie od śledzenia profili na fejsie osób nieznajomych😀 Pracujemy mianowicie. Cieszy nas, iż stara się pan ubrać słowa w formę – przynajmniej we własnym mniemaniu i dla siebie samego – atrakcyjną.
    Widać wysiłek, jaki Pan wkłada w komentarze, czuć te starania o pokazanie się, zainteresowanie nas swoją osobistością – choćby poprzez używanie wykwintnej i pełnej ozdobników i cacuszków formy wypowiedzi.
    Ale odpowiedzi na pytania jakie zadaliśmy – nie ma w dalszym ciągu nigdzie – na fb. zamieścił Pan pretensje do ludzi mających pretensje, że nie dochodzą do nich przesyłki z sądów…

    I nie – jeśli nadal będzie Pan komentować niemerytorycznie i zamierza Pan w dalszym ciągu wykorzystywać prawniczy blog w celu Panu tylko znanym, ale na pewno nie poprawiającym wizerunku zwycięzcy przetargu na usługi pocztowe i nie wyjaśniającym jak zwykle – niczego – to nie będziemy zatwierdzać Pana komentarzy nawet wtedy, gdy już wrócimy z sądów czy prokuratur i będziemy mieć fizyczną mozliwość niezawodowego skorzystania z internetu. I nie ma to niczego wspólnego z czyjąkolwiek godnością.
    W dalszym ciągu nie udzielił Pan odpowiedzi na ani jedno postawione Panu pytanie. A wszystkich interesuje meritum dotyczące funkcjonowania PGP – a nie to, czy i kim jest Pan rozczarowany i co się Panu w nas podoba a co nie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s