Home

BREAKING NEWS !!!!

Skandaliczna niewiedza prokuratorów oraz niemerytoryczność adwokatów ZDEMASKOWANA !!!

Celebryta i frontmen popularnych sklepów: rybnych, monopolowych „Małpek”, bud, sex shopów, Przysmaków Pupila, magazynów na rampę których trzeba wdrapywać się po ustawionych na sobie drewnianych paletach,  oraz innych bram Mordoru wyznaczonych do odbioru korespondencji z sądów i prokuratur celem rozruszania zasiedziałego plebsu i wpojenia mu podstawowych zasad topografii terenu i geografii w dniu 23 stycznia 2014 r. zdemaskował publicznie sabotażystów i marudy którym się to nie podoba !

Tak !

Zrobił to publicznie !

Na fejsuniu !

Zgorzel merytoryczność

Słusznie połajał:

1/. prokuratorów – za skandaliczną niewiedzę, z którą już się rozprawił na facebooku ale zapowiedział kolejne rozprawienie !

Prosz:

Czy Rada Główna Związku Zawodowego Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP zna zapisy wiążących strony, tj. Skarb Państwa – Sąd Apelacyjny w Krakowie i Skarb Państwa – Prokuratora Generalnego w Warszawie z Polską Grupą Pocztową S.A. umów? Z lektury Uchwały Rady jednoznacznie wynika, że NIE. A więc jak nie znamy zapisów umów, to jakim prawem się na ich temat wypowiadamy? „

Poza tym prokuratorzy stosują, uwaga cytat:

własne – nieuprawnione – interpretacje przepisów obowiązującego prawa”

A przecież wszystkim wiadomo, że takich uprawnionych interpretacji może dokonywać TYLKO I WYŁĄCZNIE Pan Rafał Zgorzelski – a nie WY !

http://www.facebook.com/rafal.zgorzelski/posts/649522871761336?stream_ref=10

No, prokuratorstwo ?

Jakim prawem się wypowiadamy na temat PGP i „nowego lepszego” systemu doręczeń – pan Rafał pyta ?

Dlaczego od 8 godzin nie ma odpowiedzi na którą czeka cała Polska wstrzymując oddech i zaciskając zwieracze w obawie przed odejściem choćby na sekundę od komputera ???

„Zaglądnęliście” sobie wreszcie w przepisy których nie znacie ?

Jak można ignorować tak wybitną postać i po prostu se milczeć, a ?

Skandal !

Teraz WSZYSCY, cała Polska i sam Orzeł Biały wiedzą jacy jesteście niewiedzący !

I brak odpowiedzi od Was pana Rafała w tym utwierdza !

I ma teraz uzasadnione brakiem odpowiedzi podstawy, aby rzec: „a nie mówiłem” !

2/. adwokatów:

Jak bardzo różni się niemerytoryczne wystąpienie Związkowców Prokuratury czy Naczelnej Rady Adwokackiej od konstruktywnych spotkań, które odbyłem z organizacjami reprezentatywnymi dla środowisk radcowskich oraz sędziowskich. Cóż, tak krawiec kraje, jak materii staje.

/ib idem/

Adwokaci !!!

Wy uwstecznieni nietrafieńcy jedne !

Malkontenci !!!

Nie staje Wam ! Tej no … materii.

Bierzcie przykład z radców prawnych !

Chwalcie że jest pięknie – bo JEST !

Dzie byście poznali takie zakamarki miasta, te panie Jadzie, tych chłopców malowanych pod monopolem, kiedy byście zaglądnęli w te bramy zasikane, sex shopy, te biotopy zamiejscowych ruin magazynowych, mikroklimaty osiedli eksmitowanych ???

No nie na poczcie, bez żartów !

Macie jedyną i niepowtarzalną szansę zbliżyć się do ludu i wreszcie przypodobać władzy to może Wam stawki podwyższą i przestaną preferować i reklamować po sądach radców !

Więc zamknijcie paszcze bo inaczej pan Rafał wam jeszcze lepszego kota popędzi !

Bójcie się !

palcówkaPan Rafał w TVN powiedział Wam dzisiaj po raz kolejny – jak jest świetnie i w dodatku może dowolną liczbę dowolnych statystyk Wam pokazać na dowód tego, że zeznaje tylko i wyłącznie PRAWDĘ najświętszą i niepokalaną !

Zresztą już się piszą te statystyki😀

MUSICIE mu uwierzyć i stać się wreszcie merytoryczni – czyli milczeć pokornie, chwalić PGP i jego podwykonawców, a inwalidzi i staruszki bez nóg niech nie narzekają, że na 3 piętro po odbiór listu nie wejdą, bo dobrze wiemy, że złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy !

Nasz frontmen, Don Rafaello, przedstawił w TVNie swoje teorie. Oczywiście, im bardziej fakty przeczą teoriom, tym gorzej dla faktów. Bo jak śmie taka papuga tudzież sowa z miasta Łodzi twierdzić, że na 6 punktów w okolicy jej kancelarii nie działa żaden i jest wysyłana na odludzia jakieś w poszukiwaniu swojej korespondencji? Przecież te punkty są, no przecież PGP wyraźnie napisała na swej stronie wu-wu-wu i nawet mapkę zapodała, że te punkty są!

Cóż… PGP i Don Rafaello pozostaje życzyć skończenie gry w wirtualną grę polegającą na budowaniu miasta (klik i jest punkcik odbioru), a wyjście w teren i zobaczenie, ile z tych punktów funkcjonuje w rzeczywistości, a nie należy do virtual reality.

keep-calm-and-love-palestra-1

Do wynajętej przez InPost firmy pijarowskiej Genesis: poddajemy pod rozwagę rozkminienie paremii:

„Errare humanum est, in errore perseverare stultum”

oraz:

„Lepiej milczeć i uchodzić za głupca, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”

i przekazanie wniosków klientom oraz zabierającemu głos w ich imieniu naczelnemu frontmenowi😀

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI !!!

/24 stycznia 2014 r./

Pisaliśmy wczesniej do prokuratorów i adwokatów „bójcie się” ?

Pisaliśmy !

Jesteśmy prorokami🙂

Od dzisiaj obowiązuje:

ZAKAZ GODZENIA !

W dobre imię Pana Rafała Zgorzelskiego i enigmatyczne „nasze” dobra osobiste !

Bo będzie pozywać KAŻDEGO ! Kto ugodzi.

Inna rzecz jak i kiedy i kto i gdzie i jeszcze komu pozew doręczy🙂

Ale bać się trzeba potrójnie !

I nie interpretować se tam mondrołki co jest, a co nie jest „godzeniem”, a może takim małym tylko „ukuciem”, bo jak wyżej – jedyną osobą uprawnioną do takich interpretacji jest Pan Rafał Zgorzelski a wszelkie inne interpretacje prokuratorów, adwokatów, czy sądów są nieuprawnione.

Rafał Zgorzelski pozwie każdegohttps://www.facebook.com/rafal.zgorzelski/posts/650371045009852?stream_ref=10

**********

Loża Szyderców

PGP 150 tys przesylek z esadu i 153 zwrotki koment beda

3 thoughts on “Breaking News !!! Prokuratura i adwokatura zdemaskowane !!!!

  1. Szanowny Autorze.
    Zgadzam się w pełni z Twoją oceną PGP. Ale wykorzystywać, jak to określiłeś, głupie słowa Pana Rafała Zgorzelskiego, żeby prztyknąć radców i sędziów jest niepoważne i osłabia Twoją argumentację. Ja wiem, że ironia jest skutecznym narzędziem do walki z ciemnotą, ale trzeba ją traktować jak precyzyjne ostrze, a nie jak wałek, którym okłada się wszystko dookoła. No chyba, że nie chcesz czytelnika pobudzać do refleksji, a jedynie do cynicznego uśmiechu😀
    Pozdrawiam Kolegów Adwokatów,
    Radca Prawny

    • Szanowny Panie Mecenasie, dziękujemy za Pana opinię. Nas jako adwokatów boli brak sprzeciwu albo choćby wyraźnego głosu samorządu radcowskiego tam, gdzie trzeba skrytykować władzę wykonawczą. Przypominamy, że gdy szykował się kolejny zamach na art. 17 Konstytucji, adwokatura zwołała w kwietniu 2012 r. debatę z udziałem władz wszystkich kilkunastu samorządów zawodowych. Wśród gości był I Prezes SN i konstytucjonaliści. Wspólnie przygotowaliśmy list otwarty w obronie przepisu stanowiącego fundament samorządności. Radcowie prawni jako jedyny zawód nie podpisali tej wspólnie wypracowanej deklaracji. Pozdrawiamy także!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s