BREAKING NEWS !!!!

Skandaliczna niewiedza prokuratorów oraz niemerytoryczność adwokatów ZDEMASKOWANA !!!

Celebryta i frontmen popularnych sklepów: rybnych, monopolowych „Małpek”, bud, sex shopów, Przysmaków Pupila, magazynów na rampę których trzeba wdrapywać się po ustawionych na sobie drewnianych paletach,  oraz innych bram Mordoru wyznaczonych do odbioru korespondencji z sądów i prokuratur celem rozruszania zasiedziałego plebsu i wpojenia mu podstawowych zasad topografii terenu i geografii w dniu 23 stycznia 2014 r. zdemaskował publicznie sabotażystów i marudy którym się to nie podoba !

Tak !

Zrobił to publicznie !

Na fejsuniu !

Zgorzel merytoryczność

Słusznie połajał:

1/. prokuratorów – za skandaliczną niewiedzę, z którą już się rozprawił na facebooku ale zapowiedział kolejne rozprawienie !

Prosz:

Czy Rada Główna Związku Zawodowego Prokuratorów i Pracowników Prokuratury RP zna zapisy wiążących strony, tj. Skarb Państwa – Sąd Apelacyjny w Krakowie i Skarb Państwa – Prokuratora Generalnego w Warszawie z Polską Grupą Pocztową S.A. umów? Z lektury Uchwały Rady jednoznacznie wynika, że NIE. A więc jak nie znamy zapisów umów, to jakim prawem się na ich temat wypowiadamy? „

Poza tym prokuratorzy stosują, uwaga cytat:

własne – nieuprawnione – interpretacje przepisów obowiązującego prawa”

A przecież wszystkim wiadomo, że takich uprawnionych interpretacji może dokonywać TYLKO I WYŁĄCZNIE Pan Rafał Zgorzelski – a nie WY !

http://www.facebook.com/rafal.zgorzelski/posts/649522871761336?stream_ref=10

No, prokuratorstwo ?

Jakim prawem się wypowiadamy na temat PGP i „nowego lepszego” systemu doręczeń – pan Rafał pyta ?

Dlaczego od 8 godzin nie ma odpowiedzi na którą czeka cała Polska wstrzymując oddech i zaciskając zwieracze w obawie przed odejściem choćby na sekundę od komputera ???

„Zaglądnęliście” sobie wreszcie w przepisy których nie znacie ?

Jak można ignorować tak wybitną postać i po prostu se milczeć, a ?

Skandal !

Teraz WSZYSCY, cała Polska i sam Orzeł Biały wiedzą jacy jesteście niewiedzący !

I brak odpowiedzi od Was pana Rafała w tym utwierdza !

I ma teraz uzasadnione brakiem odpowiedzi podstawy, aby rzec: „a nie mówiłem” !

2/. adwokatów:

Jak bardzo różni się niemerytoryczne wystąpienie Związkowców Prokuratury czy Naczelnej Rady Adwokackiej od konstruktywnych spotkań, które odbyłem z organizacjami reprezentatywnymi dla środowisk radcowskich oraz sędziowskich. Cóż, tak krawiec kraje, jak materii staje.

/ib idem/

Adwokaci !!!

Wy uwstecznieni nietrafieńcy jedne !

Malkontenci !!!

Nie staje Wam ! Tej no … materii.

Bierzcie przykład z radców prawnych !

Chwalcie że jest pięknie – bo JEST !

Dzie byście poznali takie zakamarki miasta, te panie Jadzie, tych chłopców malowanych pod monopolem, kiedy byście zaglądnęli w te bramy zasikane, sex shopy, te biotopy zamiejscowych ruin magazynowych, mikroklimaty osiedli eksmitowanych ???

No nie na poczcie, bez żartów !

Macie jedyną i niepowtarzalną szansę zbliżyć się do ludu i wreszcie przypodobać władzy to może Wam stawki podwyższą i przestaną preferować i reklamować po sądach radców !

Więc zamknijcie paszcze bo inaczej pan Rafał wam jeszcze lepszego kota popędzi !

Bójcie się !

palcówkaPan Rafał w TVN powiedział Wam dzisiaj po raz kolejny – jak jest świetnie i w dodatku może dowolną liczbę dowolnych statystyk Wam pokazać na dowód tego, że zeznaje tylko i wyłącznie PRAWDĘ najświętszą i niepokalaną !

Zresztą już się piszą te statystyki 😀

MUSICIE mu uwierzyć i stać się wreszcie merytoryczni – czyli milczeć pokornie, chwalić PGP i jego podwykonawców, a inwalidzi i staruszki bez nóg niech nie narzekają, że na 3 piętro po odbiór listu nie wejdą, bo dobrze wiemy, że złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy !

Nasz frontmen, Don Rafaello, przedstawił w TVNie swoje teorie. Oczywiście, im bardziej fakty przeczą teoriom, tym gorzej dla faktów. Bo jak śmie taka papuga tudzież sowa z miasta Łodzi twierdzić, że na 6 punktów w okolicy jej kancelarii nie działa żaden i jest wysyłana na odludzia jakieś w poszukiwaniu swojej korespondencji? Przecież te punkty są, no przecież PGP wyraźnie napisała na swej stronie wu-wu-wu i nawet mapkę zapodała, że te punkty są!

Cóż… PGP i Don Rafaello pozostaje życzyć skończenie gry w wirtualną grę polegającą na budowaniu miasta (klik i jest punkcik odbioru), a wyjście w teren i zobaczenie, ile z tych punktów funkcjonuje w rzeczywistości, a nie należy do virtual reality.

keep-calm-and-love-palestra-1

Do wynajętej przez InPost firmy pijarowskiej Genesis: poddajemy pod rozwagę rozkminienie paremii:

„Errare humanum est, in errore perseverare stultum”

oraz:

„Lepiej milczeć i uchodzić za głupca, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości”

i przekazanie wniosków klientom oraz zabierającemu głos w ich imieniu naczelnemu frontmenowi 😀

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI !!!

/24 stycznia 2014 r./

Pisaliśmy wczesniej do prokuratorów i adwokatów „bójcie się” ?

Pisaliśmy !

Jesteśmy prorokami 🙂

Od dzisiaj obowiązuje:

ZAKAZ GODZENIA !

W dobre imię Pana Rafała Zgorzelskiego i enigmatyczne „nasze” dobra osobiste !

Bo będzie pozywać KAŻDEGO ! Kto ugodzi.

Inna rzecz jak i kiedy i kto i gdzie i jeszcze komu pozew doręczy 🙂

Ale bać się trzeba potrójnie !

I nie interpretować se tam mondrołki co jest, a co nie jest „godzeniem”, a może takim małym tylko „ukuciem”, bo jak wyżej – jedyną osobą uprawnioną do takich interpretacji jest Pan Rafał Zgorzelski a wszelkie inne interpretacje prokuratorów, adwokatów, czy sądów są nieuprawnione.

Rafał Zgorzelski pozwie każdegohttps://www.facebook.com/rafal.zgorzelski/posts/650371045009852?stream_ref=10

**********

Loża Szyderców

PGP 150 tys przesylek z esadu i 153 zwrotki koment beda