plakietka

Gdańsk. 14.04.2014 r.

Punkt awizo Inpost Gdańsk Morena.

Pani Mecenas Paulina Zakrzewska-Rosołowska odbiera 9 przesyłek sądowych. odbieranie

Niestety poszukiwania przesyłek trwały około 15 minut, okazało się również, że jedna z przesyłek zaginęła nie wiadomo gdzie. Stosowne oświadczenie zostało na tą okoliczność sporządzone. Prawnik sobie jakoś poradzi.

W tym czasie przed punktem tworzy się kolejka czekających. Jest zimno i mokro, wieje też wiatr.

kolejka

Wśród już mocno niezadowolonych klientów stoi cierpliwie Pani, która poszukuje swojego punktu awizo. Jest to osoba starsza, niekorzystająca na co dzień z internetu – pokazuje nam swoje awizo pytając się jak ma znaleźć właściwy punkt skoro doręczyciel nie wskazał jej adresu odbioru przesyłki. Pani jest zmęczona i czuje się bezsilna bo od rana jeździ po Trójmieście i szuka swojego punktu. Oczywiście nikt nic nie wie i Starszej Pani nie powie, że po numerze przesyłki ma szansę mizerną ale jednak jakąś zlokalizować punkt odbioru poprzez wyszukiwarkę na stronie internetowej.awizo

Warto też zauważyć – numer przesyłki jest opisywany w taki sposób, że trzeba się domyślić oznaczeń. Data odbioru 25.04.2014 r. – czyli licząc nawet od 14 kwietnia 2014 r. jest określona niezgodnie z przepisami.

Po powrocie zostało przez nas sprawdzone na podstawie numeru przesyłki gdzie jest właściwy punkt awizo. Następnie przesyłką pocztową nadaną za pośrednictwem Poczty Polskiej (bo na pewno nie PGP) na adres Starszej Pani wysłano informację gdzie ma szukać swojej przesyłki – oczywiście przy niepewnym założeniu, że dane ze strony internetowej są wiarygodne.

A teraz można nas oskarżać o czarny PR.

adw. Paulina Zakrzewska – Rosołowska, adw. Jerzy Stefek, zespół Palestry Polskiej.

loża szyderców 39