Home

ukradł całkiem za darmo

 

Z żalem i rozpaczą meldujemu o nagłym i niezapowiedzianym zniknięciu naszego ulubionego satyrycznego fanpage’a „Sędzia płakał jak oddalał” z facebooka.

Niestety nie kopiowaliśmy z w/w fanpage’a wszystkich „pajacyków” i posiadamy jedynie nędzną namiastkę przebogatego materiału publikowanego na wymienionym fanpage’u.

Może właściciel, założyciel albo admini fanpage’a wyjaśnią powód zniknięcia the best fanpage’a ever? Przewidywana jest jakaś reaktywacja? Materiał – daj Boże – został gdzieś zarchiwizowany, coby nie przepadł bezpowrotnie?

Szkoda wielka.

„Wielkieś mi pustki w internecie moim

uczynił Sędzio

tym zniknieniem swoim”

😦

Publikujemy jeden z najlepszych fragmentów uzasadnienia wyroku skazującego za kradzież kołpaków, swego czasu publikowany na fp „Sędzia płakał jak oddalał”.

Jak bowiem mówi „doświadczenie życiowe i zawodowe Sądu – złodziej nie kupuje takich rzeczy jak kołpaki, nawet po okazyjnych cenach, bowiem może je ukraść całkiem za darmo„.

🙂

 

3 thoughts on “Pajacyki sądowe. „Ukradł całkiem za darmo”

  1. Od informatora, który pragnie pozostać anonimowym, wiem że po publikacji jednego z ostatnich zobowiązań, przewodnicząca wydziału, który je wytworzył nakazała trzepanie akt aby ustalić z jakiej sprawy pochodzą. koniec końców strona, która nadesłała pajacyka do redakcji fan page’u dostała informację o grożących jej nieprzyjemnościach procesowych i dyscyplinarnych w razie dalszej publikacji pajacyka. wobec tak bezprecedensowego ataku administratorzy podjęli decyzję o likwidacji fan page’a. Dobra wiadomość jest taka, że archiwum podobno istnieje i pewnie trafi gdzie trzeba🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s