Happy New Year

Wszystkim Czytelnikom życzymy Szczęśliwego Nowego Roku 2015!!!

Witamy Nowy Rok 2015 i dokonujemy podsumowania roku 2014.

Do końca 2014 r. opublikowaliśmy 226 postów i mieliśmy 436 642 odsłony.

stats 7Dotarliśmy wszędzie tam, gdzie dociera Internet 😀 Najwięcej wizyt mieliśmy z Polski, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, ale też mieliśmy gości z Togo, Martyniki, Gabonu, Arabii Saudyjskiej, Rwandy. W sumie byliśmy na wszystkich kontynentach.

stats 2Najczęściej wchodzono na nasz blog z takich stron: stats 4Z przykrością i wielkim smutkiem zauważamy brak wśród powyższych strony adwokatura.pl, która cieszy się naszą – najwidoczniej nieodwzajemnioną – miłością.

Poruszaliśmy różne tematy, prawne i okołoprawne. Niektóre teksty pisaliśmy z pełną powagą, inne z przymrużeniem oka. Najczęściej czytane teksty to opowiadania o przygodach naszej ulubionej koleżanki Zuzanny Sankji, sędziego Tomasza Zdreda i aplikant Anny Zabieg. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszył się temat Nowego Lepszego Doręczyciela, teksty o THC, czy zbiory orzecznictwa.

stats 5Nasi czytelnicy są dla nas inspiracją, ale przede wszystkim są dla nas natchnieniem Koleżanki i Koledzy Adwokaci, zarówno w codziennym życiu w kancelariach i na salach sądowych, jak i w grupach adwokackich na Facebooku.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM GOŚCIOM, KOMENTATOROM I CZYTELNIKOM ORAZ ZAPRASZAMY W 2015 ROKU!!!