sowa do góry nogami 1

Szanowni klienci adwokatów i radców prawnych!

Bardzo proszę przeczytać poniższe fotokopie dokumentów i szybko odpowiedzieć!

DSC03270

DSC03272

DSC03265

DSC03275

DSC03269

Nie wiem, czy powyższy przykład tego, co Państwo notorycznie robicie – tyle, że takich fotokopii wysyłacie nam nawet po kilkaset – do Was dotrze nawet jak na własne oczy zobaczycie jak się takie fotokopie czyta i przekonacie się ile trzeba czasu poświęcić, żeby je pozrzucać na dysk, obrobić w stopniu pozwalającym na ich odczytanie i poodwracać do pionu. Zachęcam do ściągnięcia fotokopii i poświęcenia czasu na ich obróbkę i odczytanie.

Jasne, nie chce się Państwu we własnej, najczęściej jednej jedynej sprawie wykonanych fotografii sprawdzić, poodwracać, wysłać to temu adwokatowi tak, aby był w stanie przeczytać nie instalując dodatkowego oprogramowania i nie spędzając pół nocy nad ostrzeniem tych zdjęć, kontrastem, odwracaniem dzięki czemu szybciej otrzymalibyście pomoc. Nie chce się wydrukować, skserować, przywieźć, lub wysłać listem priorytetowym, bo szkoda pieniędzy.

Czasu, oczu innego człowieka – zdecydowanie Państwu NIE szkoda.

I nawet nie pomyślicie o tym, ani nie widzicie w swoim zachowaniu niczego niestosownego, czy wyrażającego brak szacunku dla osoby, od której przecież oczekujecie pomocy. Znak czasu i „gimbazy”.

Lenistwo w narodzie mocno zakorzenione. Wiemy, nie zaskakuje nas to.

Ciekawe co zrobicie jak w odwrotną stronę komunikacja i porada pójdzie w formie identycznej?

Zamierzam to sprawdzić 😉

Zaraz jak tylko koło 6 rano skończę obrabiać otrzymane kopie akt.

sowa 2 zdumione sowy2