pajacyki wściekły biegły

·

Marek C.
Co to !!?

·

Ewa W.
Jak to co, przemyślenia biegłego

·

Magda M.
Z moich:

wściekły biegły to jest tak jak

·

Lena D

No tak, po co sąd ma skorzystać z nieopłaconych należycie opinii, niech zwraca to biegły je sobie złoży w innej sprawie i oszczędzi na druku. Ekonomika ponad wszystko 🙂 btw skargi na adwokata nie złożył, że śmiał kwestionować jego pracę?

·

Stanisław F.
Biegły ładną prozą sf „pojechał”. Gdyby sytuacja miała miejsce w Rosji, może starczyłaby legenda.

„Gdzieś w Rosji. Rozprawa.

Sąd: Jest Pan oskarżony o kradzież 300 mln euro z państwowych pieniędzy, które zapewne gdzieś Pan ukrył. Wyrok w tej sytuacji nie może być inny niż 25 lat więzienia o ściśle zaostrzonym rygorze na Kamczatce. Czy ma Pan jakieś ostatnie słowo?
Oskarżony: Wysoki sądzie. Przytoczę może w tym momencie pewną legendę. Pewnego dnia pewien wilk zakradł się do stada owiec i uprowadził pasterzom 300 sztuk tego inwentarza. Pasterze jednak wynajęli myśliwych, którzy wilka pojmali i mówią mu: – Musimy cię zabić wilku! Na co on mówi: – Panowie! Nie zabijajcie mnie! Dam Wam 150 owiec jak mnie puścicie wolno. A pasterzom po prostu powiecie, że mnie zabiliście. Oni mnie więcej już nie zobaczą i kraść więcej owiec nie będę. Myśliwi się zgodzili i wszyscy żyli długo i szczęśliwie…

S.: Sąd jest pod wrażeniem tej legendy. Jesteście wolni. Możecie opuścić salę rozpraw.”