milionerzy mem

Laicy marketingu przekroczyli milion

Po 22 miesiącach istnienia niszowego, prawniczego bloga dzięki Wam kochani i tak nieliczni już gatunkowo CZYTELNICY – przekroczyliśmy milion odsłon.

Bez fanpage na facebooku, bez reklamy, bez wazeliniarstwa, bez słodkich kłamstw, BEZ poparcia władz i bez dofinansowania. Bez tzw. „pleców”.

blog ponadmilion

Z kardynalnymi błędami w dodatku popełnianymi celowo – za które ojciec i matka polskiej blogosfery, niejaki Kominek zesłałby nas do piekieł (linkowanie i polecanie lektury innych blogów i artykułów).

Blog prowadzony w sumie przez kilkanaście osób, które harując dniami i nocami miały jeszcze zapał, chęci i intelekt, aby popełnić wpis na blog, opracować orzecznictwo, wzór pisma, wybór z adwokackiej dyskusji, narysować w programie graficznym memy, napisać opowiadanie.

Blog z uwagi na specyfikę naszej pracy i aktywność zawodową prowadzony nieregularnie i w sposób kompletnie nieprzewidywalny, ale za to spontanicznie – nigdy nie wiadomo czy w danym dniu ktoś znajdzie jeszcze czas, siłę i wenę na pozasłużbową twórczość, czy opublikujemy artykuł stricte „branżowy”, czy opowiadanie, czy też tzw. „szyderę”. Sami tego nie wiemy 🙂

Czyta nas cały świat – tam, gdzie dochodzi internet – za co z całego serca DZIĘKUJEMY, postaramy się nie zawieść oczekiwań, nadziei i nie rozczarować w przyszłości.

blog milion mapa

Linkujecie nasze wpisy na facebooku, twitterze, wykopie, z wpisów branżowych korzysta środowisko walczące o legalizację marihuany dla celów medycznych (tak, jesteśmy stanowczo ZA). Opracowanie orzecznictwa dotyczącego przestępstwa oszustwa znalazło się nawet na wikipedii.

Wpisy o „ustawie pakamerowej”  nadały nowe znaczenie słowu „pakamera”, a ustawa funkcjonuje pod nową nazwą 😉

Ciężki okres sprawozdawczy w wymiarze sprawiedliwości nie daje nam niestety ostatnio czasu na pozazawodową aktywność, ale jak tylko skończy się na początku stycznia „rykoszet” po okresie sprawozdawczym – będziemy jak nowi 🙂

Życzymy miłej lektury bloga, pożytku z „narzędzi”, jakie publikujemy, zabawy przy lekturze „pajacyków” i opowiadań 🙂

Bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie miłe słowa wsparcia, za komentarze, pomoc, współpracę, wiedzę i doświadczenie jakimi się Państwo z nami dzielicie w komentarzach – naprawdę uwielbiamy Was czytać chyba jeszcze bardziej od bycia czytanym 🙂

CAŁUJEMY MILIONOWO!!!

Blogowie 😉

blog milion naj wpisy